‘Umarım Avrupa bizi izliyordur’

G.Saray'ın üç genç ismi Aydın, Emre ve Semih Kaya’nın keyfine diyecek yok.

‘Umarım Avrupa bizi izliyordur’

Braga’da destan yazan Galatasaray'a zafer golünü getiren Aydın Yılmaz, Galatasaray'ın en mutlusu “O maçta oynamak ve o anın içinde olmak gurur verici” diyen Aydın Yılmaz, “Oyuna girdikten sonra Manchester-Cluj maçı umrumda bile değildi. Tek hedefim kazanmaktı.

Kornerden pozisyon dönünce Melo'yu gördüm. O an Melo'nun şut çekeceğini anladım ve sanki topun sekeceğini hissettim. Kalecinin önündeydim ve bir anda fırladım” dedi. Braga maçındaki formasını kimseye vermeyen Aydın, “O formayı kızım için saklıyorum. Kızımın büyüdüğü zaman bakıp babasıyla gurur duymasını istiyorum” diye konuştu.

ÇOLAK: BİRİ BENİ İZLESİN
Portekiz’de Terim'in 11 tercihlerinden biri olan Emre Çolak ise Şampiyonlar Ligi'nin kendisi gibi genç oyuncular için iyi bir vitrin olduğu görüşünde. “Hedeflerim arasında yurtdışında oynamak var” diyen Emre Çolak, “Umarım Avrupada'ki takımlar bizi izliyordur” ifadelerini kullandı. Emre ayrıca hayranı olduğu Messi'nin sakatlığından dolayı çok üzüldüğünü
ve bir an evvel sahalara dönmesini temenni ettiğini söyledi.

SEMİH MALAGA VEYA SCHALKE’Yİ İSTİYOR
Savunmanın vazgeçilmez isimlerinden Semih Kaya, “Değişilmez olduğumu düşünmüyorum” diyerek mütevazılık örneği gösterse de takımın en çalışkan isimlerinden biri olarak göze çarpıyor. Maçlar geçtikçe Şampiyonlar Ligi heyecanına alıştıklarını belirten Semih Kaya, Fatih Terim için de, “Fatih hoca bizim kulüpte babamız gibi. Hayır hayır babamız Onun hakkını ödeyemeyiz” dedi. Semih, Galatasaray'ın muhtemel rakipleri arasında gönlünde yatan takımların ise Schalke veya Malaga olduğunu söyledi.

Loading...