Yaşam boyu yemek bedava!

Hayırsever işadamı Hüseyin Özer'den olimpiyatlara katılacak atletlere süpriz.

Yaşam boyu yemek bedava!

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan Sofra restorantlar zincirinin sahibi hayırsever işadamı Hüseyin Özer, Londra Olimpiyatları’nda altın madalya kazanacak sporcularımıza restorantlarında yaşam boyu bedava yemek ve birer adet Apple i-pad bilgisayar hediye edeceğini açıkladı.

Londra Olimpiyatlarına sayılı günler kalırken, oyunlarda ülkemizi temsil edecek olan ve büyük umutlar bağladığımız milli sporcularımıza bir destekte dünyaca tanınmış hayırsever işadamımız Hüseyin Özer’den geldi.
Özer, Olimpiyatlarda altın madalya kazanacak olan milli sporcularımıza, Londra’nın yanı sıra Dubai ve New York’da açılacak olan yeni resttorantlarında da yaşam boyu bedava yemek ve birer adet Apple ,-Pad bilgisayar hediye edeceğinin açıkladı.Millilerimize büyük bir süpriz yapan Özer, asıl süprizi Olimpiyatlara ilk kez 114 kişiden oluşan bir ekiple katılan sporcularımızın ve Türkiye’nin yaptığını söyledi.

YAŞAM BOYU YEMEK BEDAVA

Özer, şöyle konuştu:”Ne mutlu bize. Tabi ki bende bir süpriz yapayım istedim. Bana da bir görev düşüyor. Olimpiyatlarda altın madalya kazanacak olan sporcularımıza, ömür boyu benim yemeklerimden vereceğim. Benim olduğum her yerde yiyebilecekler. Birde birer adet Apple i-pad bilgisayar hediye edeceğim. Nasılsa herzaman kullanıyorlar. İnşallah herzaman kullanırlar ve beni hatırlarlar. Bizim yemekleri düşünürler, internetten yemek tariflerimize bakarlar…” dedi.
Sporcularımızın rahatlıkla yiyebileceği yemekler yaptığını, yemeklerin sertifikalı ve sporcularımıza uygun olduğunu söyleyen Özer, bütün dünyayı Londra’da ağarlayacaklarını ve bu vesileyle dünyanın diğer ülkelerinden gelen sporcularında aynı lezzetli yemeklerden yiyeceklerini ifade etti.

“TÜRK DOKTORLARI GİBİ SPORCULARIMIZ OLSUN”

“İnşallah Başbakan Erdoğan da bizde yemek yer” diyen Özer, “Eğer Türkiye yükseliyorsa, bu bizim için mutluluk vericidir. Türkiye’de doktorlar çok hızlı. Hemen iyileştiriyorlar. Geçenlerde hastalandım ve Türk doktorlar bir günde iyileştirdiler beni. Burada olsaydım herhalde bir ay hasta yatardım. Doktorlarımız gibi hızlı sporcularımız var. Lokantalarımda ömür boyu bakarım onlaraö diye belirtti.

“TÜRK’ÜN GÜCÜNÜ TÜM DÜNYAYA GÖSTERELİM”

Bronz, gümüş madalyalı veya hiç madalyasız olan sporcularımızıda çok sevdiğini ve hepsini yürekten ve sevgiyle kucakladığını ifade eden Özer, “Herkese saygım, hürmetim sonsuz. Hele bizim memeleketin insanı oldumu bir başka kucaklayacağım ben onları. Lütfen gelin beraber yiyelim, içelim ve eğlenelim. Altın madalya kazanarak bana biraz moral verin. Burada mafia ile çok uğraşıyorum. Mafya sizin gibi güçlü sporcularımızı görünce korksun biraz” dedi.Sporcularımıza çok başarılı olmasını dileğinde bulunan Özer, “Londra’da ve dünyada kendimizi gösterelim. Biz yemeklerle gösterdik. Onlarda spordaki gücümüzü ve kuvvetimizi gçstersin istiyorum. Güçlü bir şekilde Türkiye’nin yüceldiğini, güzelliğini ve pasif bir memleket olmadığını ve Türk’Ün gücünü tüm dünyaya gösterelim” diye vurguladı.

“MİLLİ MARŞI’MIZI TÜM DÜNYAYA SÖYLETİN”

Özer, milli sporcularımıza “Hepiniz birden başarılı olun. Ne olur hepiniz milli marşımızı söyletin tüm dünyaya. Duysunlar, öğrensinler milli marşımızın büyüklüğünü, yüceliğini ve etkileyiciliğini. Dört gözle bekliyorum” diye mesaj verdi.

Loading...