Yeni formalar tanıtıldı

Fenerbahçe'nin yeni formaları Saraçoğlu'nda düzenlenen organizasyonla tanıtıldı.

Yeni formalar tanıtıldı

Forma tanıtımı öncesinde Sarı-lacivertli kulüp tarafından davetlilere iftar yemeği verildi. Geceye, Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, yöneticiler, teknik direktör Aykut Kocaman, idari menajerler, Profesyonel Futbol Takımı oyuncuları ve teknik kadrosu ile birlikte adidas, Türk Telekom, Avea, Ülker ve Fenerium’un yöneticileri katıldı.
Yeni sezonun ilk formasını Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Fenerium Genel Müdürü Aydın Kirman’ın elinden aldı. Yeni sezon forma lansmanında Başkan Aziz Yıldırım yer almazken, kaptan Alex ise podyuma çıkmadı.

“PROJECT MAPPING” ŞOV

Gece futbolcuların topla yaptıkları hareketlerden oluşan slayt gösterimi ile başladı. Ardından Türkiye’de ilk kez bir Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Project Mapping” şov ile Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nun Fenerium Tribünü’nün dış yüzeyi özel efektlerle birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Her formaya ve o formanın temsil ettiği temaya göre hazırlanmış olan Project mapping şov eşliğinde özel olarak hazırlanan tünelden sahneye çıkan futbolcular 2012 / 2013 sezonunda giyecekleri 3 değişik formayı Fenerbahçe marş ve tezahüratları arasında kamuoyunun beğenisine sundu.

FUTBOLCULAR YENİ SEZON FORMALARI İLE SAHNEDE

Konuşmaların ardından forma tanıtım defilesine geçildi. Mankenlerle birlikte podyuma çıkan Profesyonel Futbol Takımı oyuncuları, yeni sezonda giyecekleri 3 farklı (Efsane çubuklu, gölge kanarya, Arma) formayı tanıttılar. Gece, oyuncuların sahneden alkışlar eşliğinde ayrılması ile sona erdi.

Yeni sezon Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, Fenerium Mağazaları ve adidas satış noktalarında 28 Temmuz Cumartesi gününden itibaren satın alınabilecek. Futbol takımının giydiği orijinal maç formaları 99 TL, taraftar formaları ise 60 TL’ den satışa sunulacak.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Loading...