Zararı G.Saray karşılayacak

Kadıköy’de GS Store’a yapılan saldırılarının ardından ilginç bir gelişme yaşandı.

Zararı G.Saray karşılayacak

Geçtiğimiz hafta Galatasaray Store’a yapılan saldırı nedeniyle zarar gören isimlerden biri de Fenerbahçe taraftarı olan İzak Hason'du. İşyeri zarar gören Hason, Fenerbahçe taraftarlarından şikayetçi olmadı. O gün yaşananları, Radyospor'da yayınlanan ‘Kriminal Spor’ programına anlatan İzak Hason, işyerinde oluşan 20 bin TL’lik zararı Galatasaray Kulübü'nün karşılayacağını söyledi.

Hason, “İş erine geldiğimde, camların kırıldığını ve olayların devam ettiğini gördüm. Ben de Fenerbahçeliyim. İş yerine daha fazla zarar gelmesin diye uzun süre nöbet tuttum. Yaşananlara şiddetle karşı çıkıyorum. O gün kendini kaybetmiş çocukları gördüm. Bir cahillik yaptılar ve ifademde onlardan şikayetçi olmadım” dedi.

MAĞDUR OLMAYACAK
Saldırı nedeniyle işyerinde yaklaşık 20 bin TL zarar olduğunu söyleyen Hason, “Maç günü açılan Galatasaray Store'nin sorun yaratacağını düşünmüştüm ama yiğidi öldürüp, hakkını vermek lazım. Galatasaray Kulübü, iş yerimde oluşan zararı daha iyi şartlarda yaparak karşılama kararı aldı” ifadelerini kullandı.

Loading...