Facebook’a bağlanan kot

Replay, sosyal medyaya bağlanmaya imkan tanıyan kot pantolonunu tanıttı.

Facebook’a bağlanan kot

Günümüzde sosyal medyanın gücü o kadar arttı ki artık tüm şirketler sosyal medyadan yararlanmak için çalışmalar yapıyor. Bunlara son olarak İtalyan kot pantolon markası Replay katıldı. Replay yeni tanıttığı kot pantolonlarına eklediği küçük bluetooth cihazları ile müşterilerinin akıllı telefonları ile iletişim kurarak sosyal ağlara bağlanmasına imkan tanıyor.

Sosyal kot pantolonu tabii şimdilik o kadar da akıllı sayılmaz. Çünkü bulundurduğu cihaz ile şimdilik sadece küçük paylaşımlarda bulunabiliyor. Üzerinde bulundurduğu tuşlardan birine bastığınızda şimdilik konumunuzu veya o anki ruh halinizi paylaşabiliyorsunuz. Yani bulunan 8 farklı mutluluk düzeyinden birisini pozitiften negatife doğru seçerek Facebook profilinizde paylaşabiliyorsunuz.

Bu kot pantolonu kadınlar ve erkekler için siyah ve mavi renk seçenekleriyle satışa çıkarılacak. Kot Replay mağazaları ve Avrupalı perakendecilerin yanı sıra Aralık ayında Replay online mağazasında da satışa sunulacak. Kotun satış fiyatı ise 196 $ ile 260 $ arasında değişecek.(teknokulis)

Loading...