Sözcü Plus Giriş

Bir diğer iddiaya göre de Reina yerine Billionaire açılacak. BOĞAZ'ın en popüler gece kulüplerinden olan Reina'nın kontratı yılsonunda bitiyor. Kuruçeşme'deki mekanın yeri ise Ferit Şahenk'e ait. Kontratın bitmesine aylar kala Şahenk'in, 12 yıllık Reina'ya “buraya kadar” diyeceği dedikoduları ayyuka çıktı. Dedikodular, Şahenk'in buraya otel yapmayı planladığı yönünde.
ACABA BİLMEDİĞİMİZ GELİŞMELER Mİ VAR?

Ayrıca grup bünyesindeki GQ'nun Boğaz'a taşınacağını söyleyenleri de var. Peki mekanın sahibi Mehmet Koçarslan ne diyor? Koçarslan, Şahenk'ten kendilerine bu doğrultuda bir bilgi gelmediğini belirtiyor. Yıllardır bu spekülasyonların yapıldığını vurgulayan Koçarslan, “Otel olacak diyorlar, 1500 metrekarede otel mi olur… Reina 12 yıldır yerinde” diye devam ediyor. Milyar dolarlık iş adamlarının yolda kendisine, ‘Reina kapanıyor mu' diye sorduğunu anlatan Koçarslan, “Biz de ‘bilmediğimiz gelişmeler mi var acaba' diye düşünmeye başladık. Reina İstanbul için bir ‘landmark' oldu. Buranın kapanmasından kim ne menfaat sağlayacak bilemiyorum” şeklinde konuştu.

İDDİA 2: BILLIONAIRE CLUB AÇILIYOR

Gece hayatının müdavimlerinin bu aralar Reina'yla ilgili dile getirdiği bir iddia daha var. Kulislerde konuşulanlara göre Ferit Şahenk Azeri işadamı Mübariz Mansimov'la anlaştı bile. Reina'nın yerine de önümüzdeki yaz sezonunda Mansimov-Şahenk ortaklığı ile Billionaire Club gelecek… Billionaire Club'un İstanbul'da Edition Hotel ve Bodrum Yalıkavak'ta birer şubesi bulunuyor. (Akşam)

Yayınlanma Tarihi:13:20,