Sözcü Plus Giriş

ORDU’da yasak olan yere otomobilini park eden Kenan K. polisle tartıştı. Çevredekilerin araya girmesiyle Kenan K. ile polis arasındaki tartışma yatıştırıldı.

ÖNCE VATANDAŞLA TARTIŞTILAR
Ordu’nun Düz Mahallesi’ndeki Postane kavşağında trafik polisleri yasak olan yere 52 LF 522 plakalı otomobilini park eden Kenan K.’ya ceza yazmak istedi. Bu sırada aynı bölgeye başka araçların da park ettiğini söyleyen Kenan K. ile polisler arasında tartışma çıktı. Olay yerine takviye ekipler de geldi. Otomobilde bulunan bir kadın ise diğer park halindeki araca ceza yazılmayarak kendilerinin zor durumda düşürüldüğünü cep telefonuyla aradığı bir yakınına ağlayarak anlattı.

İŞTE POLİSLERİN GAZETECİYE SALDIRDIKLARI O GÖRÜNTÜLERVİDEO

 

KAMUYA AÇIK ALANDA GÖREVİNİ YAPAN GAZETECİNİN ZOR ANLARI

Gazeteciler tarafından tartışmanın görüntülendiğini fark eden bazı polisler bu duruma tepki gösterdi. Görüntü almak isteyen gazeteciye “Ne çekiyorsun, nasıl çekiyorsun kardeşim, burayı çekemezsin git başka yeri çek” diyerek saldıran polis, ardından da gazetecinin kamerasına vurarak saldırısına devam ediyor. Görüntülerde polis, gazeteciye ‘görev yapmamızı engelliyorsun’ demesine rağmen, gazetecinin görevini yapmasını engellemeye devam ediyor.

Daha sonra çevredeki vatandaşların araya girmesi üzerine gerginlik yatıştırılırken, polisle tartışma yaşayan sürücü Kenan K. ise polislerden özür dileyerek bölgeden uzaklaştı.

Yayınlanma Tarihi:20:27,