Sözcü Plus Giriş

Ömer ULUHAN / sozcu.com.tr
Ünlü işadamı İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı, TİM Sektörler Kurulu Üyesi, Sivaslı Sanayici ve İş Adamları Grubu Derneği Başkanı İsmail Gülle, kendi kullandığı aracı ile ölümlü kazaya karıştı.

Olay bugün öğlen saatlerinde Bakırköy sahil Kennedy Caddesi’nde Bakırköy Belediye hizmet binasının olduğu noktada meydana geldi. Basın Ekspres Yolu’ndan Yenikapı istikametine gitmekte olan Evli ve iki çocuk babası olan Ali Yürekliarslan (32), yaya üst geçidinin olduğu noktada 34 AE 6251 plakalı aracın kendisine çarpması sonucu hayatını kaybetti.

KAZA YERİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Olayın olduğu noktada yaya üst geçidi kullanmayarak altından karşıdan karşıya geçmeye çalışan Ali Yürekliarslan, çarpmanın etkisiyle yaklaşık 20 metre sürüklendi. Başına aldığı darbe nedeniyle olay yerinde hayatını kaybeden Ali Yürekliarslan’ın cenazesi olay yeri incelemesinin yapılmasının ardından kaldırıldı.

OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER

Görgü tanıklarının ifadesine göre, aracı kullanan İsmail Gülle’nin aşırı süratli olduğu, Yürekliarslan’a çarptıktan metrelerce sonra durabildiği kaydedildi. Kazanın ardından Gülle’nin aracının ön camında darbeye bağlı büyük bir kırılma oldu.

Yayınlanma Tarihi:13:39,