Sözcü Plus Giriş

Yaklaşık 2 ay önce müzik piyasasına bomba gibi düşen yeni albümü “ Seni Biraz Fazla Sevdim”le sevenlerine keyifli anlar yaşatan Alişan, iki saat süren canlı konserinin büyük bölümünü bin kişiyi aşkın seyirci ile baş başa geçirdi. Davulcusuyla sevenlerinin arasına dalan Alişan konsere gelen herkesi ayağa kaldırıp halay çektirdi. Golden Tulip sahnesinde şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı “Şarkı isteği yapmak isteyenler için tarifemi açıklıyorum. İstek yollamak 100 Euro’dur. Bilmediğiniz şarkıyı internetten bulup benden istemesi ise 250 Euro” diyerek espri yaptı.
BİR KISMET BULURSAM EVLENECEĞİM
Şarkılarının çoğunu mutlu çiftlere söylediğini belirten Alişan, “Darısı inşallah başıma. Ben de bir kısmet bulursam evleneceğim artık” dedi.
Seyirciyi kıramayınca iki kez “Var Ya” diyen Alişan Macaristan – Kosova ve İrak'tan gelen yabancı hayranlarıyla da birlikte düet yaptı. Golden Tulip otele ilk defa geldiğini söyleyen Alişan burada beni dinleyenler çok şanslılar, bunu görecekler. Ama burada olmayanlar inanın çok şey kaçırdı” dedi.