Sözcü Plus Giriş

Selda Topal'ın konuklarını kapıda karşıladığı geceye Esra Erol-Ali Özbir çifti, Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, modacı Erol Albayrak, modacı Jale Hürdoğan, Burak Kut, Hasan Yalnızoğlu, Ebru Güzel, Fenerbahçe Yönetimi Kurulu Üyesi Yasemin Merçil, Fenerbahçe yöneticisi Ünal Uzun ve efsanevi futbolcu Ogün Altıparmak gibi pek çok ünlü isim katıldı.
DEMİREL ÇİFTİNİN MUTLULUĞU

Gecede gözler anne-baba olmaya hazırlanan Volkan-Zeynep Demirel çiftinin üzerindeydi. 4 aylık hamile olan Zeynep Demirel, çok heyecanlı olduklarını söyledi.


UMUT ÇOCUKLARI SALZBURG MAÇINA DAVETLİ

Gecenin özel konukları ise Umut Çocukları Derneği'ydi. Dernekten 25 çocuk ile derneğin başkanı Yusuf Ahmet Kulca, davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Semazenlerin sema gösterisiyle renklenen gece geç saatlere kadar sürdü. Davetli çocukların iki gözdesi Fenerbahçeli Emre ile Hasan Yalnızoğlu oldu. Çocuklar Mehmet Topal ve Emre Belözoğlu'na bol bol Fenerbahçe ile ilgili sorular sorup imza istedi. Bu arada çocuklar Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi elemelerinde karşılaşacağı Salzburg maçını izlemek istediklerini söyledi. Topal ve Belözoğlu da çocukları rövanş maçında şükrü Saraçoğlu Stadı'nda ağırlama sözü verdi. Gecede çocukların en çok fotoğraf çektirdiği ünlü Burak Kut oldu.

 

Yayınlanma Tarihi:15:22,