Sözcü Plus Giriş

Siyah-beyazlılar, bu sabah bir saat 15 dakika çalıştı. Çalışmaya düz koşu ile siyah-beyazlı futbolcular, ardından iki guruba ayrılarak ayak tenisi ve top çalışması yaptı. Teknik direktör Slaven Biliç, antrenman sahasının terasında kulüp yöneticileri izledi.

Oğuzhan ve İbrahim Toraman dünkü hazırlık maçında hafif sakatlandıkları için antrenmanın ilk yarım saatinin ardından ayrılarak otele döndüler. Sakatlığı devam eden İsmail Köybaşı takımdan ayrı saha kenarında düz koşu yapmakla yetindi.

Uğur Boral, Sezer Öztürk ve Ersan Gülüm antrenmana katılmayarak otelde çalıştılar. Uzun süreden beri sakat olan Necip Uysal ise bugün takımla birlikte çalıştı. MR çekilmek için hasteneye giden Holosko ile ateşi yükselen Ömer Şişmanoğlu ise antrenmana katılmadı.

Bu arada Gaziantepspor’dan transfer edilen Serdar Kurtuluş’un akşam saatlerinde kampa katılacağı bildirildi.

Avusturya’daki çalışmalarını 2 Ağustos Cuma gününe kadar sürdürmesi planlanan Beşiktaş, 27 Temmuz Cumartesi günü Villach Lind stadında İngiliz Southhampton takımıyla hazırlık maçı yapacak. Siyah-beyazlı ekip, kamp programı kapsamında, 31 Temmuz Çarşamba günü kamp bölgesindeki Dolamiten Stadı’nda Sırbistan’ın Cukaricki takımı ve 2 Ağustos Cuma günü de Arnavutluk’un Laçin ekibiyle hazırlık maçı yaptıktan sonra Türkiye’ye dönecek.