Sözcü Plus Giriş

GS TV’ye başarıya aç olduğunu belirten Sneijder, “Bir an önce çalışmaların başlamasını istiyordum. Burada olduğum için çok mutluyum. 3,5 haftaya yakın bir tatil geçirdim ve yeterli olduğunu düşünüyorum. Şu anda hem başarıya, hem de futbol oynamaya açım. O yüzden bir an önce burada olmayı gözlüyordum. Çok mutluyum.” diye konuştu.

“GERÇEK SNEIJDER’İ İZLEYECEKLER!”

Geçen sezon antrenman eksiği olduğunu, bu sene ise gerçek Sneijder’i göstereceğini belirten Hollandalı, “Bu sene bütün taraftarlarımız emin olsun ki herkes gerçek Wesley Sneijder’i bu sene görecek. Geçen sene sezonun ortasında katıldım takıma. Belli bir dönem antrenman yapmadım, maç oynamadım. O yüzden bir adaptasyon süreci vardı. Bunların hepsi tamamlandı. Bu sene antrenmanlara baştan katılıyorum. O yüzden bu sene çok ümitliyim. Taraftarlarımız da ümitli olsun. Gerçek Wesley Sneijder’i izleyecekler.” dedi.

“SEZONA KUPA İLE BAŞLAMAK…”

Sezon öncesi oynanacak Süper Kupa maçı ile ilgili iddialı konuşan 28 yaşındaki oyuncu, “Galatasaray büyük bir kulüp, büyük bir camia. Nerede yarışırsa yarışsın şampiyon olmak için yarışan bir takımımız var. Bunun da ilk başı Süper Kupa ile verilecek. Süper Kupa tek maç. Sezon başlangıcını bu şekilde kupa ile yapmak bizim için de güzel olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:16:35,