Sözcü Plus Giriş

Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı kulübün ‘Transfer görüşmelerine” başlanmıştır açıklamasının ardından kısa bir süre sonra İstanbul’a geldi.


“HER POZİSYONDA OYNAYABİLİRİM”
Sağlık kontrollerinden geçen 30 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Hutchinson yaptığı açıklamada, “İki sene İsveç’te üç sene de Danimarka’da oynadım. Son olarak Hollanda’daydım. Ben büyük sahanın oyuncusuyum, her pozisyonda oynayabilirim” dedi.

“SON YILLARDA TÜRK FUTBOLU…”
Beşiktaş ve Türk futbolu hakkında son dönemde bilgiler aldığını ifade eden Kanadalı isim, “Daha önce Beşiktaş ile ilgili bilgim yoktu. Son yıllarda Türk futbolu ve takımla ilgili bilgileri duyduk. Her şey daha yeni başladı ve yolunda gitmeyen bir şey yok” diye konuştu.

“FORMA SAVAŞI İYİDİR”
Siyah-beyazlı takımda forma savaşına girmekten korkmadığını dile egtiren Atiba Hutchinson “Bir takımın içinde rekabet olması o takım için iyi bir şey, forma savaşı her zaman için iyidir. Kendim bireysel çalışmalar yaptım. Ama transfer gerçekleştiği taktirde takıma ayak uyduracağımı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

“BİR AN ÖNCE BEŞİKTAŞ’A KATILMAK İSTİYORUM”
Hutchinson, “Buraya gelmiş olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Bir an önce Beşiktaş’a katılmak istiyorum” diyerek sözlerini noktaladı.