Babasını öldürüp TV sehpası yaptı

İngiltere'de Nathan Robinson adlı zanlının, babasını öldürüp cesedini televizyon sehpası olarak kullandığı ileri sürüldü

Babasını öldürüp TV sehpası yaptı

İddiaya göre Robinson 158 kilo ağırlığındaki babasını öldürdükten sonra cesedini parçalara ayırdı ve parçaları plastik saklama kaplarına koydu. Sonra da üst üste koyduğu saklama kaplarını televizyon sehpası olarak kullandı.

BBC Türkçe’de yer alan habere göre, öldürülen 48 yaşındaki baba William Spiller'ın parçaları Haziran 2013'te Bournemouth kentindeki bir dairede bulunmuştu. 28 yaşındaki Nathan Robinson, babasını planlayarak öldürmediğini söylüyor ve olayın kazayla ölüme sebebiyet vermek olduğunu savunuyor.

BABA-OĞUL PARA YÜZÜNDEN TARTIŞTI

Savcılığın iddiasına göre, cinayet geçen ay baba ile oğulun arasında para yüzünden çıkan tartışmanın ardından işlendi. Savcı Nigel Lickley, jüriye Robinson'ın taksi şoförü babasını birlikte yaşadıkları evde öldürdüğünü, cesedi maket bıçağı ve testere kullanarak parçalara ayırdığını söyledi.

William Spiller'ın kız arkadaşı  Glenys Molyneaux’un uzun süre mesajlarına cevap alamayınca polise kayıp ihbarında bulundu. Yetkililer 1.67 boyundaki Spiller'ın ceset parçalarını plastik saklama kaplarının içinde paketlenmiş şekilde, kafasını ise bir dosya dolabının içine saklı halde buldu.

Oğlu tarafından öldürülen baba William Spiller ve kız arkadaşı  Glenys Molyneaux

“SENİ HAYATIM BOYUNCA BESLEMEMİ Mİ BEKLİYORSUN?”

Jüri üyelerine olayın yaşandığı dairenin fotoğrafları gösterildi. Fotoğraflarda içinde ceset parçaları bulunan plastik saklama kaplarının üst üste konup televizyonun sehpası olarak kullanıldığı görüldü. Komşu daha önce üst kattan tartışma sesleri duyduğunu ve kurbanın oğluna “Seni hayatım boyunca beslememi mi bekliyorsun?” şeklinde bağırdığını anlattı.

Savcı Lickley, Robinson'ın, babasının parasından en az 7,750 sterlin aldığını, bu arada öldürdüğü babasına gelen cep telefonu mesajlarına yanıt da verdiğini anlattı.

Sevgilisinin yüzünü yerken yakalandıSevgilisinin yüzünü yerken yakalandı
Loading...