Bir gün kadın bir gün erkek

İngiltere'de bicinsiyet sevgisiyle yaşayan kadın sevgilisinin sabahları hangi cinsiyette uyanacağını bilemiyor

Bir gün kadın bir gün erkek

Bicinsiyet kişiler içlerinde iki cinsiyet hissediyor ve ruh hallerine göre bu iki cinsiyet arasında bir yönelimde bulunarak tutum sergiliyor.

İngiltere’de yaşayan 22 yaşındaki Ryan Wigley de bicinsiyet olarak yaşamına devam ediyor. Kendini kadın olarak hissettiği günlerde Ria kimliğine bürünüyor, peruk takıp makyaj yapıyor. Kendini erkek olarak hissettiğinde ise Ryan'a dönüşüyor ve bir erkek gibi giyinip davranıyor. Bu durum en çok 18 yaşındaki kız arkadaşı Krystal Griggs’i etkiliyor.

Krystal Griggs erkek arkadaşıyla bir partide tanışmış. Onun bicinsiyet olmasını önemsemediğini söyleyen Griggs, ilişkisinde çok mutlu olduğunu anlatıyor. İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Griggs, “Ryan bana durumu anlattığında ilk başlarda biraz endişeliydi çünkü eski kız arkadaşları onu bu konuda yargılamıştı. Ancak ben ona gerçekten bütün bunları umursamadığımı, onun görünüşüne değil, kişiliğine önem verdiğimi söyledim” dedi.

Griggs, “Onu ilk kez bir kadın olarak gördüğümde, çok güzel olduğunu düşündüm. Ve hâlâ bunu ona sık sık söylemeye çalışıyorum. Onun kadından erkeğe ve erkekten kadına nasıl kolayca geçtiğini görmek beni hala çok şaşırtıyor” dedi.

Cinsellik dersinden sonra tecavüz ettiCinsellik dersinden sonra tecavüz etti
Loading...