Reklamsız Sözcü

Dünya turu yapacak “Elizabeth” aranıyor

Parasını önceden ödenen dünya turu için "Elizabeth Gallagher" isimli kadın aranıyor

10:29 -
Dünya turu yapacak “Elizabeth” aranıyor

27 yaşındaki Jordan Axani, kız arkadaşıyla 3 haftalık bir dünya turuna çıkmayı planlıyordu. Ancak ne yazık ki tatil zamanı gelmeden, çift ilişkisine son verdi. Tatil için otelden uçak biletine kadar bütün ödemeleri yapan genç adam, tüm bunların boşa gitmemesi için, eski sevgilisiyle aynı isimde birini bulmaya karar verdi. “Kanadalı, adı Elizabeth Gallagher” olan bir kadını aradığını söyleyen Axani sayesinde, bu adı taşıyan şanslı bir kişi Paris, Bangkok ve New Delhi gibi pek çok yeri, hiçbir ücret ödemeden gezebilecek.

Independent'ta yer alan habere göre Axani Reddit'e verdiği ilanda şöyle deniliyor: “Mart ayında kız arkadaşımla Noel için güzel bir gezi rezervasyonu yaptırdık. İlişkimizin sonuna yaklaştığımızda ben hala bu yolculuğa çıkmak istiyordum, ancak aynı heyecanı onda göremedim. Tabii, ben de rezervasyonlarımızın boşa gitmesini istemiyorum. Bu yüzden adı Elizabeth Gallagher olan bir Kanadalı arıyorum.”

Jordan ile eski sevgilisi Elizabeth

Yolculuğun rotası şöyle olacak:

21 Aralık: New York'tan Milano'ya
28 Aralık: Prag'dan Paris'e
29 Aralık: Paris'ten Bangkok'a
7 Ocak: Bangkok'tan Yeni Delhi'ye
8 Ocak: Yeni Delhi'den Toronto'ya

Axani duygusal bir ilişki aramadığını, sadece ona yolculukta eşlik edebilecek bir arkadaş aradığını belirtiyor.

“Karşılığında hiçbir şey beklemiyorum. Tabii karşımdaki bir miktar ödeme yapmak isterse, buna hayır demem. Ancak önceliğim benimle yolculuk edecek kişinin mutluluğu.”

Öte yandan Jordan Axani'nin ilanına birisi cevap verdi bile:

“Merhaba adım Liz (Elizabeth) Gallagher. Kanadalıyım… Jordan Axani’nin annesi olacak yaştayım. Daha genç bir aday yoksa ben bu yolculuğa çıkmaya hazırım. 25 ve 23 yaşlarındaki kızlarım beni destekliyor. Keşke adımız Elizabeth olsaydı diyorlar.”

Axani bu teklifin “harika” olduğunu söyleyerek, Gallagher ile iletişime geçti. İkili bir araya gelip görüştükten sonra, beraber dünya turuna çıkıp çıkmayacaklarına karar verecek.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:31 05.11.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more