Reklamsız Sözcü

Tek gecelik ilişki tuzağı

Tek gecelik ilişki yaşadığı erkeği nikah masasına oturtan kadının yalanı ortaya çıtkı

android-time 11:08
Tek gecelik ilişki tuzağı
Tek gecelik ilişki yaşadığı erkeği nikah masasına oturtan kadının yalanı ortaya çıtkı

Bir gecelik ilişki yaşadığı erkeği nikah masasına oturtmak isteyen İngiliz hemşire arkadaşının bebeğini kullanarak sahte doğum belgesi ve DNA testi düzenledi.

İngiltere ‘de yaşanan olayda 25 yaşındaki hemşire Charmaine Wilson, bir gecelik ilişki yaşadığı adamı, arkadaşının bebeğiyle kandırdı.

Birlikte olduğu erkekle evlenmek isteyen Wilson, arkadaşının bebeği hakkında sahte bir doğum belgesi ve DNA testi düzenledi. Liam Griffiths de sarhoş olarak yaşadığı tek gecelik ilişki sonrası baba olduğuna ikna oldu. Babanın ailesi tarafından hediyelere boğulan hemşireye, işe rahat gidip gelmesi için araba bile alındı. Dolandırıcılık, Griffiths’in Facebook’a ‘oğluyla’ birlikte koyduğu fotoğrafa gelen bir yorum sonrasında ortaya çıktı.

Griffiths’in Facebook’tan arkadaşı olan bebeğin gerçek kuzeni, Griffiths’e “neden akrabasının babası olduğunu iddia ettiğini” sordu. Açılan dava sonucu 4 ay hapis cezasına çarptırılan hemşire Wilson karar sonrası, Griffiths’le arasında bir bağ olduğunu ve kalbinin kırıldığını söyledi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:1310.11.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more