Hollande ile Gayet Elysee’de ilk kez fotoğraflandı

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'ın oyuncu Gayet ile Elysee'deki ilk fotoğrafları yayımlandı

Hollande ile Gayet Elysee’de ilk kez fotoğraflandı

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın eski first lady Valerie Trierweiler’den ayrılmasına yol açan oyuncu Julie Gayet ile ilk kez Elysee Sarayı’nda çekilmiş fotoğrafları yayımlandı.

Haftalık magazin dergisi Voici, Hollande’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı Elysee’nin bahçesinde oyuncu Gayet ile ekim ayında çekilmiş fotoğraflarına sayfalarında yer verdi.

RTL radyosuna konuşan derginin editörü Marion Alembert, Gayet’nin sarayda “kendi evindeymiş gibi” rahat davrandığını, geceleri ve hafta sonlarının büyük bir kısmını Elysee’de geçirdiğini söyledi. Alembert, saray çalışanlarının Gayet ile her gün karşılaşmaya alıştıklarını ve onu “resmi bir first lady” gibi gördüklerini iddia etti.

Closer dergisi ocak ayında Cumhurbaşkanı François Hollande’ın Trierweiler ile birlikteyken oyuncu Julie Gayet ile gizli aşk yaşadığını ortaya çıkaran fotoğraflarla büyük ses getirmişti. Bu fotoğrafların ardından Hollande, gizli aşkını üstü kapalı itiraf etmek zorunda kalmış, ancak first lady Elysee Sarayı’nı terk etmişti.

Resmen ayrıldılarResmen ayrıldılar
Aldatılan First Lady Sarayı dağıttıAldatılan First Lady Sarayı dağıttı
‘Eşsiz' Hollande bugün Türkiye'de‘Eşsiz' Hollande bugün Türkiye'de
Loading...