Sözcü Plus Giriş

Aile boyu tecavüzcü!

İngiltere'de 30 yılda 22 kişiye tecavüz eden bir adama karısı ve 2 oğlunun da sürekli yardım ettiği ortaya çıktı.

17:12 -
Aile boyu tecavüzcü!

İngiltere’de 53 yaşındaki Milan Babic 30 yılda 22 kişiye tecavüz ettiği için ömür boyu hapis cezası alınca eşi Deborah Babic kurbanları tek tek şikayetçi olmamaları için öldürmekle tehdit etti. Üstelik tecavüz olaylarına Babic'in 2 oğlunun da yardım ettiği ortaya çıktı.

Ülkenin Staffordshire bölgesinde görülen dava hakkında açıklama yapan mahkeme, Deborah Babic’in kocasının kurbanlarını arayarak, mahkemede tanıklık etmeleri durumunda boğazlarını kesmekle tehdit ettiğini belirttiler. Mahkeme ayrıca Babic’in, diğer 8 kurbana da, tanıklık etmeme koşuluyla hediyeler önerdiğini açıkladılar.

Geçtiğimiz Eylül ayında 30 yıl boyunca işlediği 22 tecavüz, 4 tecavüze teşebbüs, 13 ırza saldırı ve 1 cinsel saldırı suçlarıyla ömür boyu hapis cezası alan Milan Babic’in oğulları 23 yaşındaki Mathue ve 17 yaşındaki Mikorlee de, 2 tecavüz suçuna karıştıkları için sırasıyla 8 ve 3 yıl hapis cezası aldı. Mahkeme, anne Deborah Babic’i de pazartesi günü, tanıkları tehdit etmek ve adaleti önlemeye çalışmak suçlarından suçlu bularak, beş yıl hapis cezasına çarptırıldığını açıkladı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more