Reklamsız Sözcü

Türk barmenle İngiliz kızın aşkı ülkeyi karıştırdı

16 yaşındaki Jaydene Roberts ailesiyle tatil yapmak için geldiği Türkiye'de tanıştığı barmen Emre ile evlenme kararı aldı. Çift nişanlandı.

18:02 -
Türk barmenle İngiliz kızın aşkı ülkeyi karıştırdı

İngilizler Türk barmenle evlenmeye karar veren 16 yaşındaki Jaydene Roberts’i konuşuyor. Daily Mail’in haberinde, “Siz 16 yaşındaki kızınızın tatilde tanıştığı barmenle evlenmesine izin verir miydiniz” sorusu yöneltildi.

Daily Mail’in haberine göre geçen sene Ağustos ayında tanıştığı barmen Emre ile romantik bir ilişki yaşayan Jaydene Roberts İngiltere'ye döndükten birkaç ay sonra Türkiye'ye Emre'nin yanına geri döndü.

Emre'nin ailesiyle yaşadığı evde yaşamaya başladıktan bir süre sonra da çift evlenme kararı aldı. Jaydene'ın anne babası Michael and Michelle Roberts da Emre'nin kızlarına evlenme teklifi etmesinden oldukça memnun…

Jaydene hiç Türkçe bilmiyor, Emre'nin İngilizcesi ise oldukça az… Ayrı oldukları zamanlarda internet üzerinden görüşen çift iletişim kurabilmek için çeviri sitelerini kullanıyor.

Marmaris'te nişanlısı Emre'nin ailesiyle kaldığı 7 hafta boyunca Jaydene Müslümanlığı öğrenmeye çalışmış… Ayrıca genç kızın kolunda Emre yazan kalp şekilnde bir dövmesi var.

Emre'yi ilk kez ailesiyle oteli geldikleri otobüsten inerken gördüğünü söyleyen Jaydene “Onu hemen fark etmiştim. Otobüsten inerken bizi o karşılamış, bavullarımızı taşımıştı” dedi.

Jaydene çok sevdiğini söyleyen Emre ise birçok Türk kızıyla çıktım ancak hepsi oldukça kontrol meraklısı Jaydene ise çok farklı yorumunu yaptı.

Jaydene Roberts ise Emre ile ilişkisi hakkında konuşanlar için ‘Birini sevdiğiniz zaman başkalarının ne dediğini önemsemeyin’ diyor.

İngiltere'nin konuştuğu bu sıra dışı aşk hikayesinin sonunu herkes merak ediyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 18:05 23.02.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more