Reklamsız Sözcü

İspanyol polisinden seksi ilk yardım kursu!

İspanyol polisi erotik kliplerle ilk yardım kursu alıyor

android-time 16:03
İspanyol polisinden seksi ilk yardım kursu!
İspanyol polisi erotik kliplerle ilk yardım kursu alıyor

İspanyol polisinin “İlk Yardım” nasıl yapılır kursu için seçtiği erotik klip ülkede büyük tartışma yarattı. Polise hazırlanan klipte iç çamaşırları ile görünen iki kadın seksi hareketler içinde polisin bir kaza anında yaralanan kişilere nasıl yardım etmesi gerektiğini maddeler halinde anlatıyor.

Görüntülerin basına yansıması üzerine harekete geçen kadın hakları kuruluşları Emniyet Genel Müdürü'nü derhal istifaya çağırarak hükümetten ilgililer hakkında soruşturma açmasını istediler.

Emniyet genel Müdürlüğü ise “ilk yardım” için video desteği veren firmanın teşkilatın sponsorlarından biri olduğunu hatırlatarak halkın hassasiyetini anladıklarını ve videoyu artık yayınlamayacaklarını açıkladı. Polisler ise erotik ilk yardım görüntülerinin çok neşeli geçtiğini ve bu olayın neden bu kadar abartıldığına anlam veremediklerini belirttiler. İspanyol basını bu tür erotik kurs görüntülerinin polis teşkilatında diğer departmanlarda da olabileceğini savunarak daha fazla araştırılma yapılmasını istedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:0720.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more