Reklamsız Sözcü

Liz ile Clinton’ın aşkı ortaya çıktı!

ABD'li ünlü aktör Tom Sizemore'un eski sevgilisi Elizabeth Hurley'i 1998 yılında ABD başkanı Bill Clinton'a ayarladığı ortaya çıktı.

11:55 -
Liz ile Clinton’ın aşkı ortaya çıktı!

İngiliz aktris Elizabeth Hurley'nin eski sevgilisi aktör Tom Sizemore, ABD eski başkanlarından Bill Clinton'ın kendisine “Ben Başkomutan'ım. Onu bana ayarla” dediğini iddia etti.

Sizemore, 1998'de Er Ryan'ı Kurtarmak filminin çekimleri için Beyaz Saray'da olduğu sırada Clinton'ın Hurley'nin telefonunu istediğini ve kendisinin de eski sevgilisiyle başkanı buluşturduğunu söyledi.

O dönem ABD Başkanı olan Clinton'ın, Elizabeth Hurley'i telefonla arayıp, kendisini almak için özel uçağını gönderdiğini ve ikilinin bir yıl boyunca ilişki yaşadığını öne süren Sizemore, “Elizabeth'e sordum, onunla yatmak nasıl bir şey, Hillary sorun çıkarmadı mı diye. O da bana, ‘Hayır, ayrı yataklarda yatıyorlar zaten” diye yayınladığı ses kayıtlarını hatırlamadığını ve o dönem yüksek dozda uyuşturucu kullandığını belirtti.

O sırada Hugh Grant'le çıkan Liz Hurley, twitter mesajında ABD eski başkanlarından Bill Clinton'la bir yıl ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları “aptalca” diyerek reddetti, iddiayla avukatlarının ilgilendiğini belirtti.

YALAN SÖYLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Dün Huffington Post'ta yer aldıktan sonra dünya medyasında yankı uyandıran haberin ardından Sizemore bugün, Hurley'in Eski ABD Başkanı Bill Clinton ile ilişki yaşadığı konusunda yalan söylediğini itiraf etti.

Sizemore, 1998 yılında, Türkiye'de ‘Er Ryan'ı Kurtarmak' (Saving Private Ryan) adıyla gösterime giren filmin Beyaz Saray'da yapılan çekimleri sırasında, ABD Başkanı Bill Clinton'un, ‘Elizabeth'i bana ayarla' sözlerini uyuşturucu etkisi altında söylediğini belirtti.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more