Reklamsız Sözcü

Obama ile Beyonce aşkı muhabirin şakasıymış!

ABD, Başkan Barack Obama ile şarkıcı Beyonce arasında bir ilişki olduğu iddiası meğerse muhabir şakasıymış.

android-time 10:15
Obama ile Beyonce aşkı muhabirin şakasıymış!
ABD, Başkan Barack Obama ile şarkıcı Beyonce arasında bir ilişki olduğu iddiası meğerse muhabir şakasıymış.

Fransız magazin muhabiri Pascal Rostain’in bugün Europe 1 kanalında söylediği sözler, bomba etkisi yarattı. Buna göre Obama ile Beyonce yasak ilişki yaşıyordu.Fransız paparazzi Pascal Rostain, dün Europe 1 kanalında katıldığı bir programda şu cümleleri kurmuştu:

“Biliyor musunuz şu sıralarda ABD’de çok büyük bir şey oluyor. Bu, yarınki Washington Post gazetesinde de çıkacak, Başkan Barack Obama ile Beyonce arasında bir ilişki olduğunu söylemek, basının uydurması olamaz.” Ancak Washington Post gazetesi “Böyle bir haber yapacağımız kesinlikle yalandır” diye resmi açıklama yaptı. Yalanlama üzerine Le Parisien gazetesinin temas kurduğu paparazzi fotoğrafçısı Pascal Rostain, daha temkinli konuşarak, “Bundan 15 gün önce National Enquire, Obama çiftinin boşanacağına dair bir haber yayınladı. O günden bu yana Washington Post ya da Financial Times gibi ciddi gazeteler bu konuyu araştırıyor. Ama bundan daha fazlasını bilmiyorum. Amerika'da yasalar çok sert, yüzde 150 emin olmadan yazmazlar. Ama araştırdıklarını biliyorum” dedi.

Rostain daha sonra Le Figaro Gazetesi'ne “Program sunucusu Morandini beni konuşmaya tahrik etti. Ben de dev bir şaka yapmak istedim. Böyle bir şakayı ancak Morandini gibi biri ciddiye alıp internette kullanabilir. Dünyada olayın yaptığı yankıyı görmek çok şaşırtıcı. Yüzlerce telefon aldım, Beyaz Saray yalanladı, televizyonlar yayınladı! Sadece mesleğimin absürd bir biçimde nasıl bozulduğunu göstermek istemiştim” dedi. Fransız paparazzinin “dev bir şaka yapmak istedim” açıklaması dedikodunun önünü kesmeye yetmedi. Amerikan haber ve magazin siteleri ise “bunun son zamanlarda duydukları en aptal dedikodu olduğunu” yazdılar.

Huffington Post haber sitesinin Amerika bürosu, “Bu duyduğumuz en absürd dedikodu” derken, Gawker sitesi, “Obama ve Beyonce'nin tek ortak noktaları ikisinin de siyah ve Amerikalı olmaları. Aralarında aşk macerası olan tek çift şimdilik, bir biri ardına yakınlaşma açıklamaları yapan Hollande ve Obama” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:5611.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more