Reklamsız Sözcü

Woody Allen’ın kızından babasına taciz iddiası!

Amerikalı aktör ve yönetmen Woody Allen'ın evlat edindiği Dylan Farrow, yedi yaşındayken üvey babasının kendisine tacizde bulunduğu iddia etti.

android-time 10:05
Woody Allen’ın kızından babasına taciz iddiası!
Amerikalı aktör ve yönetmen Woody Allen'ın evlat edindiği Dylan Farrow, yedi yaşındayken üvey babasının kendisine tacizde bulunduğu iddia etti.

Dylan, New York Times gazetesine gönderdiği açık mektupta, Allen’ın yaptıklarının zaman içinde kendisini esir aldığını ifade ederek, “onun diğer küçük kızlara yaklaşmasına izin verdiği için kendisini suçlu hissettiğini” belirtti.

Dylan Farrow, mektubunda, 1992 yılında ailenin Connecticut’taki evinde Allen’ın kendisine “cinsel saldırıda” bulunduğunu ileri sürdü ancak ayrıntıya girmedi.

Farrow, Allen’ın başka taciz girişimlerinde de bulunduğunu ve kendisini “sıkça hoşlanmadığı şeyleri yapmaya zorladığını” iddia etti.

ALLEN İDDİALARI YALANLADI

Amerikalı yönetmen Woody Allen, eski hayat arkadaşı Fia Farrow'la birlikte evlat edindiği kızı Dylan Farrow'un cinsel taciz iddiasını yalanladı. Allen, evlatlık kızının suçlamalarını “gerçekdışı ve yüz kızartıcı” olarak niteledi.

Ünlü yönetmenin sözcüsü Leslee Dart, Allen'ın, Dylan Farrow'un New York Times blogu için yazdığı açık mektubu okuduğunu belirtti. Farrow, mektupta yedi yaşındayken Allen'ın tacizine uğradığını iddia etmişti.

Sözcü, “Bay Allen makaleyi okudu ve bunu gerçekdışı ve yüz kızartıcı buldu” dedi. Allen'ın avukatı Elkan Abramowitz de, “intikam almak isteyen bir aşık tarafından uydurulan ve bağımsız makamlarca reddedilen bir hikayenin 20 yıl sonra tekrar ortaya çıkması trajik” dedi.

Mia Farrow ve Allen, 1992 yılında ayrılmıştı. Farrow'un evlat edindiği kızı Soon-Yi ile birlikte olduğu ortaya çıkan Allen, daha sonra onunla evlenmişti.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:3903.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more