Reklamsız Sözcü

Yeni filmde dijital karakter olarak dönecek!

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Philip Seymour Hoffman, Açlık Oyunları'nın yeni bölümünde dijital müdahaleyle sevenlerinin karşısına çıkacak!

14:27 -
Yeni filmde dijital karakter olarak dönecek!

Geçtiğimiz hafta, talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılan ünlü aktör Philip Seymour Hoffman, ‘A Most Wanted Man’ ve ‘God’s Pocket’ filmlerinin çekimlerini yeni tamamlamıştı.

Ünlü aktör, Açlık Oyunları serisinin devam filmi olan The Hunger Games – Mockingjay’de de ,Plutarch Heavensbee karakteri suretinde yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyordu! Yönetmenliğini Francis Lawrence’ın üstlendiği ve iki bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak olan serinin yeni filminin, ikinci kısmının çekimleri devam ederken, ilk kısmı için de post prodüksiyon sürecine girilmişti.

TRON EFSANESİ’NDE DE AYNI TEKNİK KULLANILDI

Yapımcılar, Hoffman’ın zamansız kaybını giderebilmek için, aktörü dijital olarak perdede yeniden canlandırma çözümüne başvurdular. ‘Tron Efsanesi’ filminde, Jeff Bridges’in hayat verdiği Clu karakterinde kullanılan tekniğe baş vuracak olan teknik ekibin, Hoffman’ı perdeye taşımalarının ne gibi sonuçlar doğuracağıysa şimdilik merak konusu… Serinin üçüncü ayağının ilk kısmı 21 Kasım tarihinde ülkemiz sinema salonlarını ziyaret edecek!

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:28 09.02.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more