Taraftarlara ‘salak’ dedi!

Fenerbahçe Ülker forması giyen Ricky Hickman, Twitter üzerinden yazdığı mesajlar sosyal medyayı karıştırdı.

Taraftarlara ‘salak’ dedi!

Fenerbahçe Ülker forması giyen ABD kökenli Gürcü vatandaşı Ricky Hickman, mikroblog sitesi twitter üzerinden yazdığı mesajlar ile bir anda sosyal medyada gündem oldu.

Sarı lacivertli ekibin Bayern Münih'i 86-93 mağlup ettiği mücadelede ortaya koyduğu performans ile bir hayli eleştirilen Ricky Hickman, taraftarların kendisine yolladığı eleştirel mesajlara neredeyse tek tek cevap verdi.

Kendisini eleştiren taraftarlara genellikler “idiot” yani “aptal”diyerek cevap veren Ricky Hickman, bazı taraftarları ise basketbolu bilmemekle suçlayarak ağır cevaplar verdi.

Deneyimli oyuncu ayrıca, kendisine yöneltilen “Sen de basketbolcu musun? Kendini büyük oyuncu mu sanıyorsun?”mesajına “İnan bana hala öyleyim” cevabını verdi.

Aynı Ricky Hickman, yine Fenerbahçe Ülker'in Barcelona ile oynadığı karşılaşmada ortaya koyduğu performans sebebiye salonu dolduran sarı lacivertli taraftarlar tarafından yuhalanmış ve Obradovic ise oyuncusunun arkasında durarak taraftarın bu tutumunun doğru olmadığını söylemişti.

YANLIŞ ANLADI VE YİNE ‘SALAK' DEDİ!

Taraftarlar tarafından kendisine iletilen çoğu eleştiri mesajına aynı sertlik ile cevap veren ve “aptal” şeklinde yanıtlayan ABD kökenli Gürcü oyuncu, kendisine destek olan bir taraftarın mesajını ise yanlış anlayınca ortaya ilginç bir diyalog çıktı.

Düzinelerce eleştiri mesajının ardından Ricky Hickman'a destek vermek isteyen sarı lacivertli bir taraftar, deneyimli oyuncuya“YANINDAYIZ RİCKY” yazılı bir mesaj gönderdi. Ancak Türkçesi yeterli olmadığı için bunu da ağır bir eleştiri olarak algılayan Ricky Hickman, söz konusu taraftara da “idiot” yani “salak” diye karşılık verdi.

Ricky Hickman'ın Bayern Münih maçı istatistikleri | Süre: 19:02, 6 sayı (0/1 iki sayı, 1/3 üç sayı, 3/4 SA), 2 ribaund, 1 top çalma, 1 top kaybı, 1 asist, 1 blok

Loading...