Anıtkabir özel defterine ne yazdı?

Cumhuriyet Halk Partisi bugün kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Anıtkabir özel defterine ne yazdı?

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu önderliğindeki CHP heyeti bugün Anıtkabir'de, “Benim iki büyük eserim var. Biri Cumhuriyet, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” diyen Atatürk ile, CHP'nin 2. Genel Başkanı İnönü'nün anıt mezarlarını ziyaret ediyor.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile CHP'nin Olağanüstü Kurultayı'nda seçilen PM üyeleri, CHP Milletvekilleri, Örgüt yöneticileri, Belediye Başkanları ve partililer CHP'nin kuruluş yıldönümü nedeniyle saat 09.30'da Aslanlı Yol'un başından hareket etti, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Atatürk'ün Mozolesi'ne çelenk koymasından sonra saygı duruşunda bulundu.

İNÖNÜ’NÜN MEZARI DA ZİYARET EDİLECEK
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'nde şeref defterini imzalayacak ve CHP'nin Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Kurucu Genel Başkan Atatürk'e mesajını sesli olarak kamuoyuyla paylaştı.

Kılıçdaroğlu Anıtkabir özel defterine şunları yazdı:

Kılıçdaroğlu önderliğindeki CHP heyeti, Atatürk'ten sonraki CHP Genel Başkanı İsmet İnönü'nün anıt mezarını da ziyaret ederek, çelenk koyacak ve saygı duruşunda bulunacaklar.
Anıtkabir'den ayrılacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Olağanüstü Kurultay'da seçilen PM üyeleri CHP Genel Merkezi'ne geçerek çalışmalarına başlayacaklar.

'AKP şimdi de mahalle çalıyor'‘AKP şimdi de mahalle çalıyor’