Batı uygarlığının bir parçasıyız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi, Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler Merkezi'nin açılışına katıldı.

Batı uygarlığının bir parçasıyız

Buradaki konuşmasında, Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Maltepe’yi batı dünyasıyla birleştirmek istediğini anlatan Kılıçdaroğlu, “Uzun yıllar Almanya'da emek verdi. Oranın birikimlerini Maltepe'ye taşımak istiyor, Maltepe'nin birikimlerini de Almanya'ya taşımak istiyor. Güzel bir çalışma kendisini kutluyorum. Biz batı uygarlığının bir parçasıyız ve öyle olmak istiyoruz. Biz sanatı geliştirmek istiyoruz. Kent yaşamını geliştirmek istiyoruz. Yaşam kalitesini iyileştirmek istiyoruz. Bunu için mücadele ediyoruz. Bu mücadelede öncü rollerimizi belediye başkanlarımız üstleniyorlar.” diye konuştu

Kılıçdaroğlu'ndan madenler için 10 maddeKılıçdaroğlu’ndan madenler için 10 madde

 

Türkiye'nin içinde bulunduğu şartları çok iyi bildiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu şunları söyledi; “Bu merkezin hayırlı uğurlu olmasını istiyorum. Türkiye'nin içinde bulunduğu şartları çok iyi biliyoruz. Dolayısıyla hepimizin sorumluluğu var. Türkiye’ye karşı sorumluluğumuz var, çocuklarımıza karşı sorumluluğumuz var. Torunlarımıza karşı sorumluluğumuz var. Geçmişimize karşı sorumluluğumuz var o sorumluluk bilinci içinde Türkiye'yi çağdaş uygarlık parçası yapmak için el birliği ile mücadele edeceğiz. Mücadelemiz kutlu olsun.”

CHP bölge toplantılarına başlıyorCHP bölge toplantılarına başlıyor

 

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine, çok sayıda milletvekili, büyükelçi, belediye başkanı, iş adamı, sanatçı ve bürokrat katıldı.

İş kazaları tartışılıyorİş kazaları tartışılıyor

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...