Sözcü Plus Giriş

Bursa emniyetinde deprem!

2 ilçe emniyet müdürü ve 17 şube müdürünün görev yeri değişti!

16:33 -
Bursa emniyetinde deprem!

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde görevli toplam 17 şube müdürü, 2 ilçe emniyet müdürü ve 25 polis memurunun görev yerleri değiştirildi.

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’nın, 17 Aralık operasyonunun ardından, görevden alınması sonucu, Bolu’dan Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Sabri Durmuşlar tarafından şube ve ilçe müdürleri ile polis memurları arasında başlatılan görev yeri değişikliği devam ediyor.

Bugün yapılan son değişiklikler ile Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü İlker Türkbayrak, Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise daha önce Havaalanı Şube Müdürlüğü görevini yürüten İsmail Aşkınoğlu getirildi. Daha önce, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevinden Muhabere Elktronik Şube Müdürlüğü’ne atanan İhsan Yılmaz ile Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Tarık Ziyade ise Personel Şube Müdürlüğü emrine alındı.

POLİS MEMURLARININDA GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİRİLDİ

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde, şube müdürlerinin yanı sıra, bazı polis memurlarınında görev yerleri değişti. Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit, Siber Suçlarla Mücadele, Hukuk İşleri, Bilgi İşlem, Silah ve Patlayıcı Maddeler, Radyo TV ve Foto Film, Hassas Bölgeleri Koruma, Özel Güvenlik, Toplum Destekli Polislik, Basın ve Halkla İlişkiler, Muhabere Elektronik, Koordinasyon ve Hareket, Havaalanı, Toplum Destekli Polislik ve Güvenlik Şube müdürleri’nde çalışan 25 polis memuru farklı görevlere getirildiler.

17 ARALIK SONRASI

Bu arada, Bursa Emniyet Mütürlüğü’nde, 17 Aralık sonrası aralarında, ilçe emniyet müdürü, şube müdürleri’ninde bulunduğu 300’den fazla polis memurunun görev yeri değiştirilmiş oldu.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more