Reklamsız Sözcü

Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili flaş açıklama

AKP milletvekili, Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

android-time 10:31
Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili flaş açıklama
AKP milletvekili, Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Başbakan'ın doktorluğunu yapan AKP Milletvekili Cevdet Erdöl, Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın “Üç yıldan beri uzun boylu adamın ölmesini bekliyoruz diyenler var” sözleri üzerine Tayyip Erdoğan'ın sağlık güvenliği ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Hürriyet’in haberine göre; Erdöl, TBMM'deki sohbetinde, Erdoğan'ın sağlık güvenliği açısından her türlü tedbiri aldıklarını belirterek, şunları söyledi: “Şimdiye kadar risk oluşturan bir vaka tespit etmedik. Tüm dünya liderleri nasıl korunuyorsa, sağlığı ile ilgili nasıl önlemler alınıyorsa, biz de birebir bu uygulamaları yapıyoruz. Bunun belli kuralları var, uluslararası alanda uygulanan kuralları var. İçtiği su, yediği yemekle ilgili önlemler alırsınız, bu tüm dünyada böyledir.

KENDİSİ DE ÇOK ÖZENLİ

Bunun için gerekli tüm teknik donanımlara sahibiz. Hiçbir eksiğimiz yok. Bu çağın sahip olduğu tüm imkanları kullanıyoruz. Ayrıca, Başbakan son derece sağlıklı. Ciddi takip gerektirecek sağlık sorunu yok. Biz tıbbi anlamda gerekli önlemleri alıyoruz. Kendisi de uyarılarımıza özen gösteriyor.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:4114.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more