Reklamsız Sözcü

Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu!

Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile eski bakanlardan Ziya Halis'in kızı Gülizar Halis'in düğün törenine katıldı.

23:06 -
Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu!


Nikaha, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile katılan çiftin şahitlerinden Kemal Kılıçdaroğlu, evlenme cüzdanını Gülizar Halis’e verirken, herkesin güzel günleri olduğunu ve bu güzel günlerin sürekli olması dileğinde bulundu.

 

Kılıçdaroğlu, “İl başkanımız gelin hanımla beraber salona gelirken, baktım çok terlemiş. Oysa seçim çalışmalarında bu kadar terlememişti. Bir sorun var demek ki. Ayrıca bir güvence verdi ve dedi ki ‘Gelin hanım ayağıma basmadı’. Öyle mi? O zaman basın şöyle” dedi. Bunun üzerine gelin, Salıcı’nın ayağına bastı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, en büyük arzularının çiftin mutluluğu olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

 

“Bir politikacının kızısınız. Politikanın zorluğunu biliyorsunuz. Ailede fedakarlığın özellikle politikacı eşi olarak, sunulması, verilmesi gerektiğini de biliyorsunuz. Önümüzde zor günler olacak ama önemli olan bunu dayanışma içinde götürebilmektir. ‘Yuvayı dişi kuş yapar’ diye güzel bir geleneğimiz, güzel bir sözümüz vardır. Her ne kadar dışarıda biz erkekler çoğu zaman ‘bizim dediğimiz olur’ derlerse de bu doğru değil. Doğru olanı evde hanımların söylediğidir. Hepimiz de bu gerçeği biliyoruz. O nedenle il başkanım izin verirse evlilik cüzdanını size takdim etmek istiyorum. Çünkü evin gerçek sahibi siz olacaksınız.”

 

Kılıçdaroğlu, daha sonra evlilik cüzdanını Gülizar Halis’e verdi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more