Reklamsız Sözcü

Kılıçdaroğlu: Olacak şey değil

CHP lideri Kılıçdaroğlu, kısa süre önce tahliye edilen Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'un evinde ziyaret etti.

22:12 -
Kılıçdaroğlu: Olacak şey değil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir süre önce sağlık nedenleriyle Silivri Cezaevi’nden tahliye edilen Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu’nu evinde ziyaret etti. Ziyarette Hilmioğlu’nun trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybeden oğlu Emir Hilmioğlu’nun fotoğrafı vardı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve Ankara Milletvekili Sinan Aygün’le birlikte bir süre önce sağlık nedenleriyle Silivri Cezaevi’nden tahliye edilen Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu’nu Çankaya’daki evinde ziyaret etti. Ziyaretin ardından Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Sorunları devam ediyor. Yarın hastaneye yatacağını ifade etti. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ifade ettik. Kendisi ailesi büyük acılar yaşadı. Silivri’de kalanlar için üzülüyor. İnşallah herkes tahliye olur. Masum insanların hapiste olması doğru değil. Bunu kabul etmek de doğru değil. İnsanın vicdanı sızlıyor. Masum insanlar orada. Düşünün bu ülkede Genelkurmay Başkanlığı yapmış birisi terör örgütü üyesi diye içeride. Olacak şey değil.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more