Reklamsız Sözcü

Kılıçdaroğlu ses kayıtlarını dinletecek

Kılıçdaroğlu’nun ses kayıtlarını dinleteceği grup toplantısı sozcu.com.tr'den canlı yayınlanacak...

20:54 -
Kılıçdaroğlu ses kayıtlarını dinletecek

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'nun grup konuşması öncesinde, yolsuzluklarla ilgili olan ses kayıtlarını dinletmek için TBMM grup toplantı salonunda ses düzeneği kuruldu. Kılıçdaroğlu’nun gündeme bomöba gibi düşen ses kayıtlarını dinleteceği ve sozcu.com.tr‘de saat 13:30’dan itibaren canlı yayınlanacak olan grup toplantısını (mobil olarak cep telefonunuz veya tabletten de izleyebilirsiniz)hangi kanalların CANLI verebileceği merak konusu oldu. Bilindiği gibi MHP Lideri Bahçeli’nin grup toplantısındaki konuşmasının ses kayıtları ile ilgili bölümü başta Habertürk olmak üzere bazı kanallar tarafından yarıda kesilmişti.

Kılıçdaroğlu, TBMM’deki grup toplantısında başta Sabah gazetesinin satış süreci ile ilgili olan olmak üzere AKP’nin kamuoyuna yansıyan ses kayıtlarını dinleteceğini geçtiğimiz hatta düzenlenen grup toplantısında açıklamıştı.

CHP’den grup toplantısı ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

“CHP Lideri Kılıçdaroğlu söz verince yapar. Dinleteceğim dediği yolsuzluk ve rüşvet pazarlıklarıyla, işadamına abi diyen beyefendiyi, villası için havuz talimatı veren kızının, alışverişlerde koordinatörlük yapan oğlunun talimatlarını ve hapı yutan işadamının düştüğü durumu anlatan konuşmaları bugünkü grup konuşmasında dinletecek, kamuoyuyla paylaşacak. “

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:06 11.02.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more