“Millet 150 yıldır AK Parti’yi bekliyordu”

Mehdi Eker "150 yıldır millet AK Parti'yi bekliyordu. AK Parti'nin anlayışını bekliyordu. AK Parti'nin zihniyetini bekliyordu"

“Millet 150 yıldır AK Parti’yi bekliyordu”

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, “150 yıldır millet AK Parti’yi bekliyordu. AK Parti’nin anlayışını bekliyordu. AK Parti’nin zihniyetini bekliyordu. AK Parti’nin tasavvurunu bekliyordu. Onun için zaten milletimiz hızla AK Parti’yi benimsedi, bağrına bastı ve her seçimde Allah’ın izniyle biraz daha bu benimseme artıyor” dedi.

Bakan Eker, Burdur Valisi Hasan Kürklü’yü ziyaret etti. Eker ziyarette iddialı açıklamalarda bulundu,.

“150 yıldır millet AK Parti’yi bekliyordu”

Tarım Bakanı Mehdi Eker, AKP’nin Türkiye’nin gerçekte en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu, AKP teşkilatlarının ana kademeleriyle, gençlik ve kadın kollarıyla sürekli vatandaşlarla iç içe olduğunu savundu.

Eker “Türkiye’nin her tarafında biz varız. Her yerinde Allah’ın izniyle var olmaya devam edeceğiz. Çünkü AK Parti sadece 2001 yılının 14 Ağustos’unda kurulmuş bir parti değil, evet tabelası resmi işlemleri o zaman yapıldı. Ama milletin gönlünde 150 yıllık karşılığı olan bir partidir. Bu manada yeni bir parti değildir. 150 yıldır millet AK Parti’yi bekliyordu. AK Parti’nin anlayışını bekliyordu. AK Parti’nin zihniyetini bekliyordu, AK Parti’nin tasavvurunu bekliyordu. Onun için zaten milletimiz hızla AK Parti’yi benimsedi bağrına bastı ve her seçimde Allah’ın izniyle biraz daha bu benimseme artıyor. Biraz daha bu muhabbet AK Parti’ye karşı artıyor. Halkımızın milletimizin duası sevgisi ve desteği bizimle olduğu sürece Allah’ın izniyle biz Türkiye’de bu yolla daha çok hizmet edeceğiz.” dedi. (AA)

Tahtta Abdülaziz vardı!

Bakan Eker’in işaret ettiği 150 yıllık zaman zarfında Osmanlı İmparatorluğu yıkıldı Türkiye Cumhuriyeti kuruldu. Türkiye; 2’si büyük onlarca savaşa taraf oldu ve tanıklık etti.
Bakan Eker’e göre ‘milletin AKP’yi beklemeye başladığı’ 1864 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun tahtında Sultan I. Abdülaziz bulunuyordu.

2. ABDÜLHAMİD DE BAKAN EKER’İN LİSTESİNDE

Eker; Türkiye’deki muhafazakar kesimin ‘en çok sevdiği Osmanlı Padişahı’ 2. Abdülhamid’i de “Millete AKP’yi beklettiren” liderler listesine soktu.

İşte 1864’den itibaren Osmanlı padişahları; 1. Abdülaziz, 5. Murad, 2. Abdülhamid, 5. Mehmed, 6. Mehmed (Vahdettin),

EKER’E GÖRE ATATÜRK DE İNÖNÜ DE MİLLETE AKP’Yİ ÖZLETTİRMİŞ!

Tarım Bakanı Eker’in hesabına göre cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk de onun silah arkadaşları da millete AKP’yi ‘zamanında’ ‘aratmış’ durumda.

Diyanet'ten manidar ‘saltanat' mesajı:Diyanet'ten manidar ‘saltanat' mesajı:”Mal, ümmetin fitnesidir”
Camide siyaset!Camide siyaset!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...