Yenikapı’da bir kişi aracıyla birlikte denize uçtu

Fatih Yenikapı Batık Gemi mevkiinde bulunan bir otoparkta sürücü otomobiliyle denize düştü.

Yenikapı’da bir kişi aracıyla birlikte denize uçtu

Olay saat 05.00 sıralarında Fatih Kennedy Caddesi Sirkeci Sahil Yolu üzerinde bulunan bir otoparkta meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, sahil kenarında bulunan otoparka aracıyla gelen bir kişi yaklaşık 20 dakika araç içerisinde bekledi. Aniden aracıyla deniz kenarındaki demir bariyerlere çarpan kişi, başarılı olamadı.

İKİNCİ DENEMESİNDE DENİZE UÇTU

Birinci çarpmada bariyerleri kıramayan otomobil ikinci kez, geriye giderek tekrar bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle bariyerler kırılırken otomobil denize düştü.

Otoparkta bulunan diğer otomobil sürücüleri denize düşen otomobil sürücüsünü kurtarmak için denize atladı. Vatandaşların bütün uğraşlarına rağmen sürücü otomobil içerisinden çıkarılamazken, bir süre sonra otomobil deniz yüzeyinden kaybolarak battı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Kaybolan vatandaşı bulmak için olay yerine dalgıç çağırıldı.

Olay yerine çağırılan dalgıçlar, yaklaşık 15 dakikalık aramanın ardından Mesut Zeren'in cesedini çıkardı. Bota alınan ceset sahile getirilerek ambulansa taşındı. Ceset Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

3 çocuk annesinin feci ölümü!3 çocuk annesinin feci ölümü!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...