Reklamsız Sözcü

Yine ses kaydı yine Alo Fatih!

Hükümet Cemaat savaşında bir ses kaydı daha geldi. Haramzadeler tarafından yayınlanan kayıttaki konuşmalarda yine 'Alo Fatih' ön planda.

android-time 13:02
Yine ses kaydı yine Alo Fatih!
Hükümet Cemaat savaşında bir ses kaydı daha geldi. Haramzadeler tarafından yayınlanan kayıttaki konuşmalarda yine 'Alo Fatih' ön planda.

Yeni ses kaydı yine Haramzadeler hesabından paylaşılırken kayıtlar bu kez de “Alo Fatih” serisini devam ettiriyor.

Ses kaydının Zaman gazetesinin Milli Eğitim Bakanlığı’nın kanun tasarısını yayınlamasının ardından alındığı anlaşılıyor. Konuşmalardan Zaman’ın yayınına karşı Habertürk’e Bakanlık’ta Milli Eğitim Bakanı’yla canlı yayın talimatı verildiği anlaşılıyor.

Fatih Saraç, Oğuz Usluer’i arayıp Milli Eğitim Bakanı’nın hemen canlı yayına almasını talimat veriyor. Alo Fatih, Habertürk yetkilisinden bakanın aramasını ve neredeyse canlı yayın aracını ona göndermesini istiyor. Konuşmada Fatih Saraç, bakanla görüşeceğini yayına çıkmasını isteyeceğini ve Milli Eğitim Komisyonu Başkanı’nın da yayına alınması gerektiğini belirtiyor.

Konu üzerine daha önce ses kayıtlarıyla gündeme gelen Ciner Medya Grubu Yöneticisi Fatih Saraç, Fatih Altaylı ve Oğuz Usluer’le görüşüyor. Saraç görüşmede Başbakan’ın yanında olduğunu ve Başbakan’ın canlı yayın için talimat verdiğini anlatıyor.

Ses kaydının 3. bölümünde ise Alo Fatih, Fatih Altaylı’yı arıyor. Altaylı’ya ‘Ankara’da büyüğümün yanındayım’ diyen Alo Fatih, ‘Ankara’daki büyüğünün’, Milli Eğitim Bakanı’na Habertürk’te yayınına çıkması talimatını verdiğini belirterek Fatih Altaylı’dan da gazete için bir şeyler yapmasını istiyor. Altaylı ve Usluer tamam diyerek, gereğini yapıyor.

MEHMET FATİH SARAÇ KİMDİR?

FATİH SARAÇ VE ERDOĞAN’IN YENİ SES KAYDI

HABERTÜRK’ÜN KİLİT İSİMLERİNDEN ANKET MANİPÜLASYONU

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:2127.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more