Açılışını Erdoğan yapacak!

Gloria Otelleri Sahibi Nuri Özaltın, Serik İlçesi Belek turizm merkezinde Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın en önemli golf sahasını yaptıklarını belirtti.

Açılışını Erdoğan yapacak!

Gloria Otelleri Sahibi Nuri Özaltın, Serik İlçesi Belek turizm merkezinde Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın en önemli golf sahasını yaptıklarını belirterek, “2250 dönüm arazide, otellerin yanı başında böyle bir dizaynı yakalamak mümkün değil. Avrupa’da 45 delikli golf sahaları var ama otellere 10- 20 kilometre uzakta. Amerika’da 20 binin üzerinde golf sahası var. Her türlü aktivitesi olan bir tesis yaptık ve dünyada da bunun benzeri yok. Türkiye’de ilk kez yapılan bir tesis, herkesin merak ettiği bir konu. Kısmet olursa 30 Aralık’ta açacağız” dedi.

Gloria Arena Spor Kompleksi’nin açılışı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı davet ettiklerini, Barsenola futbol takımı ve ünlü sanatçı Shakira için ise görüşmelerinin devam ettiğini vurgulayan Nuri Özaltın, “30 Aralık’ta hizmete girecek tesisimizin Ocak ayı içerisinde Cumhurbaşkanımızın katılımı açılışını yapacağız” diye konuştu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...