ADD’den dayanışma yemeği

Yaşar, Atatürkçü Düşünce Derneği Yenimahalle Şubesi’nin düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı

ADD’den dayanışma yemeği

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenimahalle Şubesi'nin düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı. Gecede Yaşar'a ADD'ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
Yenimahalle Belediyesi İlk Adım Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen yemeğe Yaşar'ın yanı sıra ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, ADD Genel Sekreteri Öner Tanık ve şube başkanları katıldı.

“Ülkemiz yangın yerine döndü”
Kardeşliğin, barışın, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Yaşar, kol kola, yürek yüreğe vererek bu ülkenin değerlerine sahip çıkacaklarını söyledi.
Türkiye'nin zor günlerden geçtiğine değinen Yaşar, “Ülkemiz yangın yerine döndü. Her türlü çağdaşlığa, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği eserlere büyük saldırılar var. Bizi yıldırmak istiyorlar ama yılmayacağız, bizi bölmek istiyorlar ama bölünmeyeceğiz, bizi ötekileştirmek istiyorlar ama ötekileşmeyeceğiz. Bizim önderimiz, bizim yol gösterenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür” şeklinde konuşarak 91 yıldır dimdik ayakta duran cumhuriyeti yıktırmayacaklarını dile getirdi.

“El ele vereceğiz”
ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan ise Yaşar'a katkılarından dolayı teşekkür ederek “Başkan Yaşar'ın da söylediği gibi cumhuriyet ve vatan büyük tehlikede. Bizlere düşen görev, el ele ayrılıkçılığa izin vermemektir” dedi.
Konuşmasının ardından Çölaşan, Onuncu Yıl Marşı eşliğinde Yaşar'a plaket takdim etti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...