Sözcü Plus Giriş

Ailelerin içi rahat!

Cepa Çocuk Dergisi çocukların büyük beğenisini kazanıyor

10:01 -
Ailelerin içi rahat!

Özellikle her ay Türkiye Zekâ Vakfı işbirliği ile yayınlanan ve ücretsiz olan Cepa Çocuk Dergisi çocukların büyük beğenisini kazanıyor. Öğrenirken eğlendiren Cepa, her ay birbirinden farklı çocuk etkinlikleri ve tiyatrolar ile ailelerin de ilk tercihi oluyor.

Kasımda Macera ve Doğa Sevgisine Davet

Cepa, son dönemde gerçekleştirdiği çocuk etkinlikleriyle de adından söz ettiriyor.

Bu kez, 28, 29,30 Kasım'da Cepa AVM, çok eğlenceli ve bir o kadar da eğitici Maceracı Kaşifler etkinliği ile çocuklara çok keyifli ve heyecan dolu bir gün vaadediyor. Etkinlikte çocuklar; Uzay, orman, kanyon, sualtı ve kutuplardan oluşan 5 farklı alanda; drama aktörlerinden ve Bilge Baykuştan bilgiler alıp, yarattıkları yıldızları uzaya yapıştırırken, tablet üzerinden kendi yüzlerini kullanarak minik tavşanlarla oyun oynayabilecek, tırmanma duvarına tırmanarak, ellerindeki örümcekleri ağaca asabilecekler.

Sadece el hareketleriyle balıkları yüzdürebilecek, özel sprey boyalarıyla da sualtındaki balıkları boyayabilecekler. Son bölümde ise kendi karlarını yaratabilecek, kutup ayısı üzerinden kayarak, maceracı bir kaşif olarak oyunu tamamlayabilecekler. Maceracı Kaşifler, etkinlik sonunda ise; oyun başında seçtikleri alanın konseptinde hazırlanan fotoğraflarını sertifikaları ile birlikte alacaklar.

Cepa AVM, 28, 29, 30 Kasım'da, gerçekleşecek çok eğlenceli ve muhteşem dekorlu Maceracı Kâşifler Atölyesi'nde, 5-11 yaş arasındaki çocukları kışa geçiş döneminde, üşümeden doğayı keşfetmeye ve sevmeye yönlendirirken, muhteşem bir eğlenceye davet ediyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:05 27.11.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more