Reklamsız Sözcü

Başbakanlık’ta atama

Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi ve Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

android-time 09:35
Başbakanlık’ta atama
Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi ve Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı Metin Yener, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına Ankara Hakimi Selahaddin Menteş ve Adalet Başmüfettişi Basri Bağcı atandı.

Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi ve Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
Atama kararlarına göre, Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı Metin Yener’in atanması, uygun görüldü.
Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Ankara Hâkimi Selahaddin Menteş ve Adalet Başmüfettişi Basri Bağcı’nın atanması kararlaştırılırken, Yüksek Müşavirliğe, Avrupa Birliği Genel Müdürü Ali Bilen’in atanmasına karar verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliğine Strateji Geliştirme Başkanı Mustafa Can’ın atanması kararlaştırılırken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Rahmi Çetin’in atanması uygun görüldü.

Ayrıca Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda, Başmüfettişliğe Sanayi Genel Müdürü Süfyan Emiroğlu, Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürü Bayram Tek ve Personel Dairesi Başkanı Göksel Gündaş’ın atanması kararlaştırıldı.

Ekonomi Bakanlığı, Bakanlık Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Bülent Uğur Ecevit ile Personel Dairesi Başkanı Muhammet Karakaya’nın atanması uygun bulunurken, Maliye Bakanlığı, Vergi Başmüfettişliği görevlerine Ömer Keskin ile Ahmet Ünlü getirildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 09:4004.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more