Sözcü Plus Giriş

Bir vahşet haberi de Aydın’dan

4 yaşındaki çocuk boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde bulundu.

Güncellenme: 17:53, 16/04/2014
Bir vahşet haberi de Aydın’dan

Kars’ta yürekleri yakan M.A’nın ardından Aydın’da da boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki C.C, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Tüyleri diken diken eden vahşet, Aydın’da meydana geldi. Evlerinin önünde oynayan C.C. kayboldu. Aile çocuğu ararken kısa süre sonra dedesi tarafından kullanılmayan bir ahırda ağır yaralı bulunan C.C., hemen Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

ÖN OTOPSİ RAPORUNDA TECAVÜZ YOK, ÖLDÜRÜLME DEĞİL

Bileği ve boğazı kesik ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki Caner Çerit'in, hastanedeki ön otopsisi tamamlandı. Hastane morgundaki otopsi sonucunda Caner Çerit'de tecavüz bulgusuna ratlanmazken, boğazındaki kesiğin çivi batması, bileğindeki kesiğin ise de tel örgülere takılması sonucu meydana geldiği bildirildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklamada ise, “Bazı sanal basın organlarında yer alan, İmamköy Mahallesi'nde ikamet eden 4 yaşındaki C.Ç. adındaki çocuğun ölümü ile ilgili olarak yapılan incelemelerde, bahsi geçen çocuğun düşme sonucu kaza ile öldüğü, herhangi bir tecavüz veya cinayetin söz konusu olmadığı otopsi raporuyla ortaya çıkmıştır. Halen gerekli araştırmalar devam etmektedir” denildi.

Yayınlanma Tarihi:14:01,