Bodrum’da vahşet!

Ünlü turizmcinin dört köpeğini zehirlediler... İlçe halkının sevgilisi olan dört köpek, tarım ilacı karıştırılmış kıyma verilerek öldürüldü.

Bodrum’da vahşet!

Turizm cenneti Bodrum'un en gözde beldelerinden Yalıkavak'ta, “Bunu yapan insan olamaz” dedirten bir olay yaşandı. İşadamı Turgay Kıran'ın sahibi olduğu ‘La Maison' butik otelin işletmecisi Deniz Anapa'nın dört köpeği, önceki akşam aniden yere yatıp kusmaya başladı. Hayvanların zehirlendiğini anlayan otel personeli hemen veteriner çağırdı. Ancak tüm müdahaleye rağmen köpekler 10 dakika içinde acı içinde çırpınarak can verdi.

POLİS ve zabıta ekipleri, köpekleri zehirleyen kişinin bulunması için çalışma başlattı. Köpeklerin, kıymanın içerisine tarım ilacı koyularak telef edildiği sanılıyor. Köpeklerden biri incelenmek üzere İzmir'deki Veteriner Kontrol Enstitüsü'ne gönderildi. İşadamı Kıran, “Otel çalışanları, onlara çocukları gibi bakıyordu. Müşterilerin de sevgilisi haline gelmişlerdi. Bu gözü dönmüş katiller cezasız kalmamalı” dedi.

‘KİMSEYE ZARARLARI YOKTU, BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ'

Köpeklere ilk müdahaleyi yapan otelin aşçısı Süleyman Akar “Köpeklerin kimseye bir zararı yoktu. Hem turistler hem komşular tarafından çok sevilirlerdi. Bunu yapan insan olamaz” dedi.

HABERİ ALINCA HASTANELİK OLDU

İşletmeci Deniz Anapa, köpeklerinin öldürüldüğünü İstanbul'da öğrendi. Sinir krizi geçiren Anapa, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...