Bostancı sahilinde can pazarı

Suriyeli genç, ayağı teknelerin halatlarına takılınca dakikalarca suyun içinde kaldı.Boğulma tehlikesi geçiren genci denizden vatandaşlar çıkardı.

Bostancı sahilinde can pazarı

Arkadaşlarıyla Bostancı Sahili’nde denize giren Suriye uyruklu bir genç, ayağı teknelerin halatlarına takılınca dakikalarca suyun içinde kaldı. Boğulma tehlikesi geçiren genç, bir süre sonra vatandaşlar tarafından denizden çıkarıldı. İşte bundan sonra yaşanan can pazarı, sahildeki bir amatör kameraya takıldı. Bazı vatandaşlar, bilinci yerinde olmayan gence ilkyardım uygulamaya çalıştı. Bu arada, 112 Acil’den de ambulans istendi. Ancak vatandaşlar ambulansın gecikmesi üzerine tepki gösterdi. Olay yerine ilk olarak polisler geldi.

Düğün gününde öldü!Düğün gününde öldü!

 

ARKADAŞLARI GÖZYAŞLARI İÇİNDE İZLEDİ
Bazı vatandaşlar polise de tepki gösterdi. Bu sırada, Suriyeli gencin sahile birlikte geldiği arkadaşları ise gözyaşları içinde çaresizce olan biteni izledi. Sonunda olay yerine gelen sağlık ekibi gence hemen müdahale etti. Kalp masajı yapılan Suriyeli, sedyeyle hızlı şekilde ambulansa taşındı. Hastaneye kaldırılan Suriyelinin durumunun kritik olduğu öğrenildi.

İntihar girişiminde polis selfie çekince!İntihar girişiminde polis selfie çekince!