Sözcü Plus Giriş

Burak Can’ı kim öldürdü?

Burak Can Karamanoğlu'nun öldürüldüğü olayda kullanılan silah bulundu. Silahı kullandıkları belirlenen 2 kişi tutuklandı.

Güncellenme: 14:22, 18/04/2014
Burak Can’ı kim öldürdü?

Ancak savcılık şimdi bir başka sorunun yanıtını arıyor. Bu iki şüpheliden hangisi cinayetin asli faili. Karamanoğlu’na isabet eden atışta silahın tetiğine bu 2 kişiden hangisi dokundu.

SİLAH BULUNDU 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Burak Can Kahramanoğlu cinayetiyle ilgili soruşturmasını sürdürüyor. Olayda kullanılan silah bulundu, Oğuz K. ve Volkan G. o silahı kullanan kişiler oldukları iddiasıyla tutuklandı. Edinilen bilgiye göre iki şüpheli de ifadelerinde silahı kullandıklarını kabul etti.

TETİĞİ 2 ŞÜPHELİDEN HANGİSİ ÇEKTİ ?

Ancak savcılık şimdi Burak Can Karamanoğlu cinayetinin asli failini arıyor. Karamanoğlu’nun ölümüne yol açan atışta silahın tetiğini bu iki şüpheliden hangisinin çektiğini belirlemeye çalışıyor. Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mesut Erdinç Bayhan’ın cinayetin asli failini bulmak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne yazdığı ve görüntüler üzerinden olay yeri inceleme talimatı verdiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:20,