CHP gönüllü ordusu kuruyor

Genel seçim öncesi vizyon belgeleriyle seçmeni ikna etmeye çalışan CHP, 200 bin kişilik gönüllü ordusu kurmayı hedefledi.

CHP gönüllü ordusu kuruyor

3 bin 300 eğitmen, gönüllülere iknanın psikolojik eğitimi, zaman yönetimi, algı yönetimi, iletişim teknikleri, telefonda konuşma teknikleri ve beden dili eğitimi verecek. Gönüllü olmak isteyenler, partinin il ve ilçe başkanlıklarına başvurabilecek.

CHP Genel Merkezi, “Takıma katılın” çağrısıyla gönüllü ordusu kurmaya hazırlanıyor. Hedef, 200 bin kişi. Proje, 22- 23 Kasım’da CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın organizasyonuyla açıklanacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçadaroğlu’nun bilişim danışmanı olan İzmir

CHP'den demokrasi söyleşisiCHP’den demokrasi söyleşisi

Milletvekili Erdal Aksünger, proje detaylarını şöyle anlattı:
“Gönüllülerden büyük bir aile oluşturacağız. Hedefimiz 200 bin gönüllü. 3 bin 200 gönüllü, eğitici eğitmen olacak. Gönüllülere iknanın psikolojik eğitimi, zaman yönetimi, algı yönetimi, iletişim teknikleri, telefonda konuşma teknikleri ve beden dili eğitimi verilecek. Bu eğitimin içeriğini, parti içi eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu ile planlayacağız. Gazeteci Tuncay Özkan da gönüllü ordusunda görev alacak. Sosyal medyanın aktif kullanımı ve içerik yönetimini, iletişim ve medya ile ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu ve ben yapacağız. Öncelikle gönüllülerin eğitmenleriyle Bakırköy’de üç gün kamp yapacağız. Gönüllü olmak isteyen herkes partinin il ve ilçe başkanlıklarına başvurabilir. Kadınların çoğunlukta olması tercihimiz. Kendini sorumlu hisseden, ülkenin gidişatından hoşnut olmayan, aydınlanma devrimlerinin tehlikede olduğuna inanan, adaletin yoksunluğuna inanan kim varsa hepsini CHP’de gönüllü olmaya davet ediyorum. 200 bin gönüllü ile seçmenle yüz yüze iletişime geçmek istiyoruz.”(DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...