CHP Urla’da seçim

CHP Urla Kadın Kolları Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirdi.

CHP Urla’da seçim

Genel seçim sürecini planlamak için CHP İzmir İl Kadın Kolları'nın İzmir'in 30 ilçesinde partinin ilçe kadın kolları ile birlikte gerçekleştirdiği danışma kurulu toplantısı Urla'da da yapıldı.

Toplantıya; Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Urla Belediyesi Meclis Üyesi Öğün Ünal, CHP Parti Meclis Üyesi Ümran Öksüz, CHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özgün Utku, CHP Urla İlçe Başkanı Yusuf Baratalı, CHP Urla Kadın Kolları Başkanı Fatma Gürsoy, CHP Parti Okulu Eğitmeni Tülay Bayır, CHP İl ve İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Danışma Kurulu toplantıları ile ilçe ilçe gezdiklerini söyleyen CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özgün Utku geçmişte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdiği toplantıda CHP Urla İlçe Başkanı Yusuf Baratalı “Ülke olarak çok zor zamanlardan geçiyoruz. Ulusumuzun geleceğine dair bir referanduma oy vereceğimizin farkına varmalıyız. Kendi kişisel kırgınlıklarımızı bir kenara bırakarak Türkiye'yi düşünmek ve bunun için çalışmak zorundayız” diye konuştu.

“CUMHURİYET’İMİZİ YAŞATMAK İÇİN BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ”
Kadınların başladıkları her işi başarı ile yürüteceğini belirten Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar “Urla'da hep birlikte başarılı işler yapıyoruz. Sizlerin azmi ve çalışmaları ile Cumhuriyet'imizi yaşatmak için büyük işler başaracağımıza eminim” dedi.
Yapılacak erken genel seçimlerle ilgili gerçekleşen toplantıda parti üyelerinin görüşleri alındı. Üyeler, toplantının ardından Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'ı makamında ziyaret ettiler.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...