CHP’den demokrasi söyleşisi

CHP Malatya İl Başkanlığı ‘Demokrasi, yolsuzluk ve yoksulluk’ isimli bir söyleşi gerçekleştirecek.

CHP’den demokrasi söyleşisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından ‘Demokrasi, yolsuzluk ve yoksulluk' isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek.

CHP Malatya İl örgütü tarafından 7 Kasım Cuma Günü ‘Demokrasi,yolsuzluk ve yoksulluk' isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi (PM) üyesi ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun konuşmacı olarak katılacakları söyleşi Kanalboyu Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Türkiye'de son dönemlerde en fazla demokrasinin, yolsuzlukların ve yoksulluğun tartışıldığını belirterek ‘Biz de partimizin bu alanda öne çıkmış, araştırmalarıyla ve açıklamalarıyla gündem yaratan 3 genç ve çalışkan milletvekilini Malatyalılarla buluşturmak istedik. Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve Manisa Milletvekilimiz Özgür Özel, aynı zamanda Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyeleri. Türkiye'de ki haksızlık ve hukuksuzlukları yakından takip eden ve kamuoyuna açıklayan kişiler. İstanbul Milletvekilimiz Aykut Erdoğdu ise yolsuzluklar konusunda yaptığı araştırmalar ile tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı bir isim. Bu üç isim 7 Kasım Cuma günü Malatya'ya gelerek, Malatyalılarla buluşacak.Tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyorum” dedi.
MALATYAPARK'TA İMZA GÜNÜ
Öte yandan CHP Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyesi Veli Ağbaba ve Özgür Özel ,7 Kasım Cuma Günü Malatyapark giriş katında D&R Kitap'ın organizasyonunda kitaplarını imzalayacak.Ağbaba ve Özel , kısa süre önce piyasaya çıkan ‘Balyoz Kumpası' ve ‘Kalemi Kırılan Gazeteciler' isimli kitaplarını imzalayacak ve kısa bir söyleşi gerçekleştirecekler.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...