Darp iddiasıyla şikayetçi oldu!

Karakolda ifade veren Baygeldi, öğretmenin sert müdahalesinden arkadaşları ve güvenlik görevlileri sayesinde kurtulduğunu söyledi.

Darp iddiasıyla şikayetçi oldu!


Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 2’nci sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Ayhan Mete Baygeldi, beden eğitimi sınavına girmek istemediğini söylediği öğretim üyesi Doç.Dr. U.A.M.,’den kendisini darp ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.
BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. U.A.M., beden eğitimi dersinde yaptığı ilk sınavı iptal edince ikinci kez sınav yapmak istedi. İlk sınavdan 85 not alan üniversite öğrencisi Ayhan Mete Baygeldi, iddiaya göre; ikinci sınava girmek istemediğini söylediği öğretim görevlisi U.A.M., tarafından darp edildiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Karakolda ifade veren Baygeldi, öğretmenin sert müdahalesinden arkadaşları ve güvenlik görevlileri sayesinde kurtulduğunu söyledi. Baygeldi, şöyle dedi; “Hoca, ikinci kez sınav yapma kararı almış. Tamamen hocanın kendi düşüncesi ile yapılmış bir sınavdı. Bende bu sınava girmek istemediğimi söyledim. Bunu söyleyince hoca üzerime yürüdü, boğazımı tuttu. Yumruk atacaktı, güvenlik görevlileri ve arkadaşlarım araya girdi. Kaçtım ama hoca onların elinden kurtuldu, bana yumruk ve tekme atmaya başladı. O kovaladı, ben kaçtım. En son soluğu karakolda aldım.”

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...