Depolar bu hale geldi

Sınırdaki saldırı TMO depolarını bu hale getirdi.

Depolar bu hale geldi

Suriye’nin Kobani kentinde IŞİD ile YPG arasındaki çatışmalar 77’nci gününde de sürdü. Dün sınır kapısına yakın bölgeye bomba yüklü araçlarla yapılan saldırıda Toprak Mahsulleri Ofisi’ndeki depo ve siloların harabeye döndüğü görüldü. Sınır hattında görevli polislerin taşıyan 4 araç ise zincirleme kaza yaptı, şans eseri kimse yaralanmadı.

Kobani’yi ele geçirmek isteyen IŞİD militanları, bölgeyi Türkiye’ye bağlayan Mürşitpınar Sınır Kapısı’na dün düzenledikleri bomba yüklü araç saldırısının ardından bu kez ağır silahlarla sokak çatışmasını sürdürüyor. Keskin nişancıların görev aldığı sokak çatışmaları 77’nci gününe girerken, dün bombalı araç saldırısının ardından sınır hattında bulunan Toprak Mahsulleri Ofisi’nde bulunan depo ve siloların şarapnel parçalarının isabet etmesi sonucu harabeye döndüğü görüldü. Çatışmalar, Kobani'nin güney ve doğu bölgelerindeki sokaklarda sürerken, ABD öncülüğündeki koalisyon uçakları ise sabah saatlerinden itibaren Kobani semalarında keşif uçuşu düzenledi.

POLİS ARAÇLARI ZİNCİRLEME KAZA YAPTI

Suruç İlçesi’nde görevli çevik kuvvet ve özel hareket polisleri taşıyan 1 midibüs ile 3 minibüs zincirleme kaza yaptı. Yurtçiçek Mahallesi yakınlarında meydana gelen zincirleme kazada polis araçlarında küçük çaplı hasar oluşurken, kazada kimse yaralanmadı. Kaza sonucu yoldan çıkarak çamurlu araziye batan araçlar ise çekici yardımıyla çıkartıldı.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...