Reklamsız Sözcü

Doğan görünümlü evlilik teklifi

Uşak'ta 'benimle evlenir misin?' yazdığı pankartları yedi aracın önüne asan genç adam sevdiği kıza şehir meydanında evlilik teklifi etti.

android-time 23:20
Doğan görünümlü evlilik teklifi
Uşak'ta 'benimle evlenir misin?' yazdığı pankartları yedi aracın önüne asan genç adam sevdiği kıza şehir meydanında evlilik teklifi etti.


Uşak Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde yapılan evlenme teklifi ilginç görüntülere sahne oldu. Atatürk Anıtı önüne süslenerek dizilen Tofaş marka 7 otomobilin kaput kısmına 3’er harften oluşan ‘Benimle Evlenir misin?’ yazısı asıldı. Hiçbir şeyden habersiz erkek arkadaşı ile başka bir otomobille Atatürk Anıtı önüne gelen genç kız ilginç evlenme teklifi karşısında mutluluk gözyaşları döktü.

Uşak’ta bir eczanede eczacı kalfası olarak çalışan 24 yaşındaki Murat Ünlü, 3 yıldır arkadaşlık ettiği kız arkadaşı 20 yaşındaki Ayşe Serçeoğlu’na arkadaşlarının da desteği ile ilginç bir evlenme teklifi düzenledi. Atatürk Anıtı önüne süslenerek dizilen 7 Tofaş marka otomobilin motor kaputları üzerine 3’er harf olmak üzere ‘Benimle Evlenir misin?’ yazdıran Murat Ünlü ve arkadaşları, hiçbir şeyden habersiz genç kıza ilginç bir evlenme teklifi ortamı yarattı.

Erkek arkadaşının kullandığı otomobille Atatürk Anıtı önüne gelen Ayşe Serçeoğlu, otomobilden indiğinde sanatçı Hakan Altun’un ‘Benimle Evlenir misin’ şarkısı ve otomobillere yazılan ‘Benimle Evlenir misin?’ yazısı ile karşılaştı. Otomobilin kapısını açarak kız arkadaşını otomobilden indiren Murat Ünlü, cebinden çıkardığı tek taş tüzüğü Ayşe Serçeoğlu’nun parmağına takarak evlenme teklif etti. Ünlü, kız arkadaşından ‘Evet’ yanıtı alınca meydanda konfetiler ve alkışlar havada uçuştu.

Murat Ünlü’nün arkadaşlarının çaldığı klarnet ve darbuka eşliğinde sevilen şarkılarla dans eden çift, daha sonra 7 otomobilin önüne giderek hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç çifti evlenme teklifi sırasında arkadaşları ve ailelerde yalnız bırakmadı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 23:2124.11.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more